• +31 (0) 595 44 44 23
  • Klantbeoordeling 9.1/10 Klantbeoordeling 9.1/10 (187 beoordelingen)

Reitdieper 550 XL | Elektrisch

€ 24.158,-

Interesse?
  • Proefvaart is altijd vrijblijvend
  • Klantbeoordeling 9.1 uit 187 reviews
  • Altijd een eerlijk inruilvoorstel
  • Vaarklaar thuisbezorgd in heel Nederland
  • Proefvaart is altijd vrijblijvend
  • Klantbeoordeling 9.1 uit 187 reviews
  • Altijd een eerlijk inruilvoorstel
  • Vaarklaar thuisbezorgd in heel Nederland
Meer foto’s

Omschrijving

Veelzijdig, comfort en gemak; dit zijn woorden die de Reitdieper 550 xl het beste omschrijven. Het nieuwe model beschikt over 2 opbergvakken aan de zijkant van de boot. Dit biedt de mogelijkheid om voor een ingebouwde koelkast te kiezen, zodat je altijd gekoelde hapjes en drankjes aan boord hebt.

De Reitdieper 550 xl wordt standaard geleverd met een hoogwaardige kussenset met hoge rugkussens voor extra comfort tijdens het varen. Met een breedte van 2.15 m. biedt de 550 xl genoeg ruimte voor vrienden en familie. Het zitgedeelte voorin is in een handomdraai om te toveren tot een riant zonnedek. Optimaal genieten van de zon.


Kleurencombinaties

De 550 XL is leverbaar in prachtige kleurencombinaties met bijpassende bekleding. Uiteraard valt er volop te combineren om jouw perfecte sloep samen te stellen. Onderstaande kleuren zijn voor de binnen- en buitenkant leverbaar:

  • Grijs
  • Lichtgrijs
  • Wit
  • Blauw
  • Zwart

Hoe lang kun je varen?

Op basis van het meest voorkomende vaarprofiel hebben wij een systeem samengeseld waarbij je zonder zorgen 7 tot 8 uur kunt varen. Ontdek het gemak van varen met ePropulsion.


Elektrische sloep in de praktijk getest

Lees hier het uitgebreide testverslag van de elektrische Reitdieper 565 Tender


Accessoires

Cabriokap met afdekkleed

Cabriokap met afdekkleed om je 550 xl aan wal volledig te kunnen afsluiten en om tijdens het varen beschut te zitten. De set bestaat uit hoogwaardig doek, aluminium frame en kleed.

Teak vloer

Onderhoudsvrije teakvloer om je 550 een persoonlijke touch te geven. Teakvloer is eenvoudig schoon te maken. Teak op de opstapjes, vloer en opbergkisten.

Luxe kussenset

Prachtige lichtgrijze kussenset. De kussens zijn vuil, water en uv afstotend en hebben een langdurig zitcomfort.

Zijmontage bediening voor meer comfort

Traploze bediening, gemonteerd aan de zijkant van de stuurinrichting.

Verzonken display

In één oogopslag lees je af de volgende gegevens af: huidig verbruik, snelheid, accucapaciteit, toeren per minuut en resterend bereik in km. Zo weet je altijd hoe ver je kunt varen. Inclusief beschermkap.

ePropulsion lader

Ingebouwde lithium lader. De accu is hiermee in 8.5 uur volledig opgeladen. Onderweg bijladen is geen probleem.

ePropulsion 3.0 Navy

Geruisloos varen doe je met deze krachtige en betrouwbare ePropulsion elektromotor.

ePropulsion E163 lithium accu met 8345Wh

De beste soort lithium accu's. Niet gevoelig voor warmte of diepe ontlading. Licht van gewicht en voorzien van de modernste technologie. Profiteer van volledige synchronisatie met alle ePropulsion onderdelen.

Walstroom aansluiting met RVS inlet (ook onderweg opladen)

Hoogwaardige en luxe rvs inlet voor het opladen van de sloep. Inclusief 25 meter walstroomkabel met stekkers voor thuis en onderweg.

Uitrusting

Cabriokap met afdekzeil
Silvertex bekleding geruit
Zonnedek (uitneembaar)
Kabelaring
RVS kikkers
Luxe stuurconsole met stuursysteem
Opbergvakken onder zitbanken
Ankerluik
Teakvloer
Luxe stuurwiel
Fenders & lijnen
Vaarklaarkosten

Uitrusting elektrisch systeem

Merk motor
ePropulsion
Model motor
Navy 3.0
Vermogen
3.000 Watts
ePropulsion gashendel met display
Accu
ePropulsion E163
Type accu
Lithium accu Lifepo4
Cycles
3000
Totaal Ah accu
163 Ah
Totaal Watts
8345
DC DC omvormer (voor het aansluiten 12V)
Ingebouwd display voor accugegevens, resterende vaartijd, snelheid
Hoofdstroom schakelaar

Laadsysteem - binnen 8.5 uur volledig opgeladen

Lithium acculader ePropulsion
RVS inlet
Walstroomkabel 15 mtr. inclusief stekkers aan beide zijden

Vaartijd

7/8 uur
7 km/h

Kenmerken

Merk
Reitdieper
Model
550 XL
Type boot
Sloep
Aantal personen
6
Lengte
5.65
Breedte
2.15
Diepgang
0.40 m
Modeljaar
2023
Materiaal
Polyester
Aanbevolen motor
3 kW
Type motor
Buitenboordmotor (langstaart)
Max. snelheid
11 km/u
Vaarbewijs
Nee